понеділок, 18 січня 2010 21:12

Олена Бондаренко перемогла в Австралії

Автор: фото: REUTERS/Anindha Parthy
  Олена Бондаренко посідає 30 місце у загальному рейтингу

25-річна Олена Бондаренко виграла тенісні змагання в австралійському місті Хобарт. Турнір має статус четвертої категорії — тобто грають тенісистки від другої двадцятки рейтингу. Загальний призовий фонд становить $200 тис. У фінальному поєдинку Олена, посіяна під четвертим номером, перемогла другу ракетку турніру, ізраїльтянку Шахар Піїр — 6:2, 6:4. Бондаренко отримала $37 тис. призових і перемістилася на дві позиції у світовому рейтингу. Перебуває на 30-й позиції.

Це другий подібний успіх у кар"єрі тенісистки. 2006-го  вона перемогла в Люксембурзі.

— Сподіваюся, успішно зіграти цього сезону і подовше виступати у відкритому чемпіонаті Австралії, — каже.

Цей турнір стартував учора. Ввечері Олена Бондаренко грала з німецькою тенісисткою Крістін Ворле.

Зараз ви читаєте новину «Олена Бондаренко перемогла в Австралії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua