неділя, 05 липня 2009 11:58

"Шахтар" з перемоги розпочав швейцарський збір

Наступного дня після прильоту до Швейцарії донецький "Шахтар" провів перший контрольний матч. Суперником був місцевий "Арау". Мірча Луческу задіяв тільки тих футболістів, які були на попередньому австрійському зборі.

У першому таймі довелося пристойно попрацювати Яну Лаштувці, але і він не справився з ударом найактивнішого у складі швейцарців Бурке на 33-ій хвилині.

У перерві Луческу провів ротацію складу, проте рахунок зрівняв Луіс Адріано, який грав і в першому таймі після сольного проходу. А потім були два точні удари Хюбшмана і Фернандіньо, що встановили остаточний рахунок, - 3:1.

"Шахтар" продовжує торішні традиції громити всіх на тренувальних зборах. Подивимося, що буде далі.

"Арау" (Швейцарія) - "Шахтар" - 1:3 (1:0)

Голи: Бурке (33) - Луіс Адріано (50), Хюбшман (63), Фернандіньо (74).

"Шахтар": Лаштувка (Вірт, 46), Чижов, Кобін (Срна, 46), Ракицький, Левандовскі (Хюбшман, 46), Ілсіньо (Леонардо, 46), Кравченко (Дуляй, 46), Полянський (Фернандіньо, 46), Жадсон (Вілліан, 46), Луіс Адріано, Гладкий (Фомін, 46).

ФК "Шахтар", Террикон

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" з перемоги розпочав швейцарський збір ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua