середа, 20 травня 2009 18:06

Теніс. Кутузова продовжує дивувати на турнірі у Франції

Українська тенісистка Вікторія Кутузова пройшла до чвертьфіналу турніру серії International у французькому Страсбурзі з призовим фондом 220 тисяч доларів.

У другому колі юна одеситка обіграла француженку Стефані Форетц. Незважаючи на поразку в першому сеті з рахунком 3:6, Вікторія зібралася та в наступних два не залишила шансів суперниці - 6:3 6:2.

На стадії чвертьфіналу їй протистоятиме, швидше за все, знаменита аргентинка Гізела Дулко, посіяна на турнірі під 4-м номером. Для цього їй потрібно обіграти Стефані Коен - Алоро.

Програла свій матч проти Моніки Нікулеску Юлія Бейгельзімер. Після перемоги в першому сеті з рахунком 7:5, донеччанка повністю віддала другий (0:6) та втратила ініціативу в третьому (5:7). За участь в турнірі вона отримає 46 рейтингових очок.

Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «Теніс. Кутузова продовжує дивувати на турнірі у Франції». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua