вівторок, 13 серпня 2013 06:30

Ольга Харлан виграла чемпіонат світу

22-річна Ольга Харлан із Миколаєва виграла чемпіонат світу з фехтування на шаблях в одиночному розряді. Турнір відбувається в угорському Будапешті.

У півфінальному поєдинку Харлан поступалася кореянці Жіон Кім — 12:14, але зуміла завдати трьох точних уколів — 15:14. Під час вирішальної зустрічі нашій спортсменці протистояла росіянка Катерина Дяченко. Харлан повела в рахунку — 8:1, та втратила перевагу — 12:12. Але три вирішальні удари принесли Ользі перемогу.

Срібну нагороду на чемпіонаті здобули українські шпажисти. У фіналі командного турніру наші поступилися угорцям — 38:42.

Рапірист Ростилав Герцик приніс Україні ще одну медаль — бронзову. Це перша наша відзнака у цьому виді фехтування з 1999 року.

Зараз ви читаєте новину «Ольга Харлан виграла чемпіонат світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua