субота, 26 червня 2010 11:59

Донецький "Металург" переміг ЦСКА

У контрольному поєдинку на зборі в Австрії донецький "Металург" виграв у московського ЦСКА - 2:1.

"Металург" дуже потужно розпочав зустріч, вже до середини першого тайму виграючи 2:0. Спочатку відзначився Лазіч після розіграшу кутового. Другу гольову атаку, як і першу, почав Годін. Олексій перевів м'яч з правого флангу на протилежний, Соарес відкотив м'яч під ударі Танасі і румун в дотик метрів з 14-ти забив гол.

"Армійці" скоротили відставання ще в першому таймі, коли Нецид реалізував вихід один на один.

За 15 хвилин до фінального свистка росіяни могли забити і другий гол, проте Непогодов "потягнув" удар Дзагоєва з пенальті.

Харківський "Металіст" зіграв внічию з самарськими "Крильями Совєтов" - 2:2. Марко Девіч взяв участь у двох голах. Спочатку він асистував Фініньо, а в середині другого тайму вже сам забив.

У 3-му контрольному матчі на зборі в Австрії московське "Динамо" зіграло внічию з чеською "Спартою" - 2:2.

Українець Андрій Воронін провів на полі 76 хвилин. Одесит взяв участь у першому взятті воріт пражан. Андрій віддав передачу Дмитру Хохлова і той зрівняв рахунок у матчі.

Австрія

Товариські матчі

ЦСКА Москва, Росія - Металург Донецьк, Україна - 1:2 (1:2)

Голи: Лазіч, 13, Танаса, 25 - Нецид, 43

"Металург": Непогодов, Маріо Сержіо, Прийма (Морозюк, 67), Воловик, Шина, Янков (Чечер, 59), Лазіч (Тейшейра, 64), Годін (Іванко, 68), Зе Соарес, Кінгслі (Дашян, 46) , Танаса (Мхітарян, 79)

ЦСКА: Акінфєєв, Набабкін, О. Березуцький, В. Березуцький, Щенніков, Шемберас, Алдонін (Пілієв, 68), Мамаєв (Рахіміч, 56), Секу, Дзагоєв, Нецид

Не реалізований пенальті: Дзагоєв (ЦСКА, 75)

Крилья Совєтов Росія Самара - Металіст Україна Харків - 2:2 (1:1)

Голи: 0:1 - Фініньо (40), 1:1 - Петрович (45), 1:2 - Девіч (62), 2:2 - Стрєлков (85).

Крила Совєтов: Циган (Алексєєв, 63), Хозін, Джорджевіч, Концедалов (Таранов, 46), Будилін, Самсонов (Грбіч, 46), Гриднєв, Цаллагов (Хаскіч, 46), Ткачов (Ставпец, 46), Петрович (Положани, 46), Алхазов (Стрєлков, 46).

Металіст: Горяїнов, Бордіян, Шелаєв, Обрадовіч, Романчук (Яхно, 84), Едмар (Барилко, 77), Валяєв (Пшеничних, 70), Фініньо (Поступаленко, 59), Воробей (Лисенко, 62), Девіч, Олійник.

Динамо Москва Росія - Спарта Прага Чехія - 2:2 (2:1)

Голи: 0:1 - Брабец (20), 1:1 - Хохлов (24), 2:1 - Ропотан (27), 2:2 - Жовчак (77).

Динамо: Габулов, Ковальчик, Єпуряну, Колодін, Фернандес, Самедов (Смолов, 81), Хохлов, Ропотан (Ребко, 46), Семшов (Ловгу, 87), Д. Комбаров (Чеснаускіс, 63), Воронін (Кокорін, 76).