пʼятниця, 30 квітня 2021 09:03

"Барселона" не змогла стати лідером чемпіонату Іспанії

Ліонель Мессі не зміг допомогти своїй команді перемогти. Фото: Reuters

У перенесеному матчі чемпіонату Іспанії "Барселона" сенсаційно вдома програла "Гранаді" - 1:2.

У разі перемоги "Барселона" ставала б одноосібним лідером Ла Ліги.

У середині першого тайму Ліонель Мессі відкрив рахунок у матчі. Гості відігралися після перерви.

Наставник каталонців Рональд Куман не стримав власних емоцій, за що його видалили з поля.

У "Барселони" нічого не виходило на полі. "Грананда" змогла провести швидку атаку й забити переможний гол.

Після 33 турів лідирує в чемпіонаті "Атлетико", який має у своєму активі 73 очки. У "Барселони" й "Реала" на два пункти менше. До завершення чемпіонату залишилося провести ще п'ять турів.

2 травня каталонці зіграють у гостях проти "Валенсії". Початок матчу о 22:00.

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" не змогла стати лідером чемпіонату Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua