пʼятниця, 05 квітня 2019 11:03

Визначили переможців дитячого турніру з міні-футболу
4

У Полтавському районі провели чемпіонат з міні-футболу серед дітей

Днями в спортивному комплексі "Розсошенці" відбувся чемпіонат з міні-футболу серед дітей до 13 років. У ньому взяли участь команди об'єднаних територіальних громад району.

Про це повідомляє сторінка Щербанівської громади в соцмережі.

Змагання організував місцевий осередок фізкультурно-спортивного товариства "Колос" у Полтавському районі.

"Золото" здобула дитяча команда Щербанівської громади. "Срібло" вибороли юнаки Мачухівської ОТГ. "Бронза" дісталася спортсменам Терешківської ОТГ. Наймолодші учасники змагань із Коломацької громади посіли четверте місце.

У понеділок 8 квітня в Розсошенській гімназії з 8-ї до 17-ї проведуть благодійний ярмарок. Збиратимуть кошти для Артема Могили. Родині залишилося зібрати 2 тисячі євро.

Зараз ви читаєте новину «Визначили переможців дитячого турніру з міні-футболу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua