вівторок, 28 вересня 2010 05:02

Наші важкоатлети здобули дві медалі на чемпіонаті світу

Чоловіча збірна України з важкої атлетики завоювала дві нагороди на чемпіонаті світу. Планетарна першість пройшла в турецькій Антальї з 20 по 26 вересня. Українці здобули медалі в останні два дні турніру.

У Туреччині команда виступила не в повному складі. Замість восьми атлетів участь у змаганнях узяли семеро. Хвороба змусила пропустити турнір Олексія Торохтія, категорія до 105 кг.

Срібну нагороду здобув 22-річний Артем Іванов, до 94 кг. Кримчанин підняв загальну вагу 402 кг — 185 кг у ривку та 217 кг у поштовху. Артем лише 1 кг поступився чемпіону світу з Росії однофамільцеві Олександру Іванову. Українець випередив румуна Валеріу Каланча, який узяв загальну вагу 397 кг — 177+220.

У категорії понад 105 кг 30-річний Артем Удачін став бронзовим призером. За сумою двох вправ українець узяв вагу 440 кг — 205+235. Володар "срібла" німець Матіас Штайнер показав аналогічний результат, але Артем поступився супернику через більшу власну вагу. Найкращим став іранець Бехдад Салімікордасіабі — 453 кг — 208+245.

Удачін мав шанси поборотися за "срібло", однак травмувався і не зміг вийти на третю спробу. В активі маріупольця вже є два титули віце-чемпіона світу.

Зараз ви читаєте новину «Наші важкоатлети здобули дві медалі на чемпіонаті світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua