субота, 09 вересня 2023 20:52

Україна зіграла внічию з Англією у відборі на Євро-2024
Оновлено

Україна зіграла внічию з Англією у відборі на Євро-2024. Фото: dynamo.kiev.ua

Збірна України з футболу у суботу, 9 вересня, провела черговий матч відбірного турніру до чемпіонату Європи 2024 року.

Підопічні Сергія Реброва у польському Вроцлаві приймали команду Англії, яка фактично гарантувала собі вихід на континентальну першість.

Зустріч, яка відбулася на стадіоні Tarczyński Arena, завершилася внічию 1:1, передає Gazeta.ua.

Україна відкрила рахунок у матчі на 22-й хвилині після голу Олександра Зінченка.

На жаль, під кінець першого тайму Кайл Вокер з передачі Гарі Кейна рахунок зрівняв. У другому таймі команди голів більше не забивали.

Кваліфікація Євро-2024. Група С.

Україна – Англія – 1:1 (1:1)

Голи: Зінченко (22), Вокер (41)

Україна: Бущан, Миколенко, Матвієнко (Кривцов, 46), Забарний, Конопля, Степаненко, Судаков (Сидорчук, 65), Зінченко (Буяльський, 76), Мудрик (Назарина, 90), Циганков, Яремчук (Довбик, 65).

Англія: Пікфорд, Вокер, Чілвелл, Райс, Гуехі, Магуайр, Сака (Галлахер, 87), Хендерсон, Кейн, Беллінгем (Рашфорд, 66), Меддісон (Фоден, 66).

Аудіотранслція матчу

За цим посиланням можна послухати аудіотрансляцію матчу Україна – Англія

У червні Сергія Реброва призначили головним тренером збірної України.

Збірна вже провела три матчі у кваліфікації Євро-2024. Програли Англії (0:2), перемогли Північну Македонію (3:2) та обіграли Мальту (1:0).

Зараз ви читаєте новину «Україна зіграла внічию з Англією у відборі на Євро-2024». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua