середа, 13 березня 2019 00:06

Роналду виводить "Ювентус" до чветьфіналу Ліги чемпіонів

Роналдо тричі розписався у воротарх Яна Облака. Фото:BBC

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Ювентус" на своєму полі з рахунком 3: 0 обіграв "Атлетіко".

Автором усіх трьох м'ячів у зустрічі став Кріштіану Роналду: португалець відкрив рахунок на 27-й хвилині з передачі Федеріко Бернардескі і подвоїв його на старті другого тайму.

Вирішальний матч Кріштіану провів на 86-й хвилині, впевнено реалізувавши пенальті.

Таким чином, поступившись з рахунком 0: 2 в Мадриді, "Стара синьйора" забезпечила собі путівку в чвертьфінал Ліги чемпіонів.

"Ювентус" - "Атлетіко" 3: 0 (перший матч - 0: 2)

Голи: Роналду 27, Роналду 48, Роналду 86 (пен.)

В іншому матчі " Манчестер Сіті" за допомогою Олександра Зінченка знищив "Шальке" 7:0.

Зараз ви читаєте новину «Роналду виводить "Ювентус" до чветьфіналу Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua