субота, 21 листопада 2009 16:13

"Сокіл" закинув "Шиннику" дев"ять шайб

Київський "Сокіл" переконливо обіграв бобруйський "Шинник" з рахунком 9:3 і вийшов у лідери чемпіонату Білорусі.

Гра розпочалася з хвилини мовчання - помер відомий український і російський тренер Едуард Дмитрович Цируль. Батько нападника "Сокола" і збірної України Дмитро Цируль, який виховав багатьох відомих хокеїстів, пішов із життя на 56-му році після тривалої хвороби.

Якщо в першому періоді білоруська команда ще відповідала своїми атаками на атаки киян, то в другому і третьому періодах перевага "Сокола" стала відвертою - шайби влітали на будь-який смак. Героєм періоду став Сергій Варламов, який записав на свій рахунок три шайби за 12 з половиною хвилин.

Феєрична перемога "Сокола" дозволила команді піднятися на перше місце в турнірній таблиці.

6:2 - Сергій Варламов (більшість) (Олександр Матвійчук, Дмитро Німенко) 12:42
7:2 - Сергій Варламов (більшість) (Сергій Климентьєв, Олександр Матвійчук) 15:43

turnir.com.ua

Зараз ви читаєте новину «"Сокіл" закинув "Шиннику" дев"ять шайб». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua