субота, 03 липня 2010 11:38

"Ми повинні пишатися тим, чого досягли на цьому Чемпіонаті" - тренер Гани

Головному тренеру збірної Гани було важко підібрати слова після драматичного поразки Уругваю в чвертьфіналі Чемпіонату світу ...

"Все, що я можу сказати, це футбол", - точно і прозаїчно констатував Мілован Райевац. - Вийшов дуже важкий матч для Гани. Адже на попередньому етапі ми також відіграли 120 хвилин проти США, а сьогодні отримали історичний шанс пробитися в півфінал турніру ... "

"Дуже важко. Але ми повинні пишатися тим, чого досягли на цьому Чемпіонаті. Це спорт. Сьогодні Уругвай був більш фартовим", - завершив сербський фахівець.

Нагадаємо, у чвертьфінальному поєдинку збірних Уругваю та Гани південноамериканці перемогли ганців у серії післяматчевих пенальті (4-2). Основний та додатковий час були зіграні внічию (1-1).

За матеріалами skysports.com, Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «"Ми повинні пишатися тим, чого досягли на цьому Чемпіонаті" - тренер Гани». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua