субота, 26 червня 2010 18:57

Уругвай став першим чвертьфіналістом ЧС-2010 (ФОТО)
10

Збірна Уругваю вийшла в 1 / 4 фіналу чемпіонату світу з футболу. В 1 / 8 фіналу уругвайці з рахунком 2:1 перемогли команду Південної Кореї. Два м'ячі у складі переможців забив Луїс Суарес. Суарес вивів уругвайців вперед вже на восьмій хвилині. У другому таймі корейці зрівняли рахунок, але на 80-й хвилині Суарес приніс своїй команді перемогу.

На восьмій хвилині Суарес скористався прострільною передачею Дієго Форлана. Захисники збірної Кореї упустили форварда, і той ударив уже у порожні ворота.

У другому таймі корейці захопили ініціативу і зуміли створити небезпечні моменти біля воріт уругвайської команди. На 68-й хвилині після розіграшу штрафного Лі Чун Юн забив ударом головою.

Пропустивши гол, збірна Уругваю знову пішла вперед, і на 80-й хвилині домоглася свого. Після подачі кутового м'яч відскочив до Суаресу, який вразив дальній кут воріт корейської команди.

В 1 / 4 фіналу Уругвай зіграє з переможцем матчу США - Гана, який пройде 26 червня ввечері. Початок цієї зустрічі - о 21:30 за київським часом.

ЧС-2010

ПАР

Плей-офф

1 / 8 фіналу

Уругвай - Південна Корея - 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Суарес (8), 1:1 - Лі Чун Юн (68), 2:1 - Суарес (81).

УРУГВАЙ: Муслера, М. Перейра, Лугано, Годін (Вікторино, 47), Фусіле, Аревало Ріос, Перес, А. Перейра (Лодейро, 74), Форлан, Кавані, Суарес (Фернандес, 84).

ПІВДЕННА КОРЕЯ: Чон Сон Рен, Ча Ду Рі, Чо Ен Хен, Лі Чжон Су, Лі Ен Пхе, Пак Чжи Сун, Кі Сон Ен (Ем Гі Хон, 85), Кім Чжон У, Лі Чун Юн, Кім Чже Сон ( Лі Дон Гук, 60), Пак Чу Юн.

Попередження: Кім Чжон У (38), Ча Ду Рі (69), Чо Ен Хен (83).

За матеріалами Sports.ru, Лента

Зараз ви читаєте новину «Уругвай став першим чвертьфіналістом ЧС-2010 (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua