пʼятниця, 03 травня 2024 09:39

Мудрик бив по воротах: "Челсі" вдома переміг "Тоттенгем"
10

У перенесеному матчі 26 туру чемпіонату Англії з футболу (АПЛ) "Челсі" вдома переміг "Тоттенгем".

Поєдинок завершився з рахунком 2:0, повідомляє Champion.

На 21 хвилині зустрічі удару по воротах гостей завдав українець Михайло Мудрик, але голкіпер Гульєльмо Вікаріо без проблем спіймав м'яч.

У черговому матчі АПЛ “Челсі” переміг “Тоттенгем”

А через три хвилини Трево Чалоба замкнув передачу Конора Галлагера зі штрафного, відкривши рахунок.

На 72 хвилині Ніколя Джексон ударом головою подвоїв рахунок. А через 5 хвилин замість Мудрика на поле вийшов Чезаре Казадеї.

У результаті "Челсі" з 51 балом піднявся на восьме місце у турнірній таблиці чемпіонату.

У матчі 29 туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) з футболу сезону-2023/24 "Арсенал" вдома обіграв "Челсі" з рахунком 5:0.

Щодо українського півзахисника "синіх" Михайла Мудрика, то він розпочав матч з перших хвилин, але був замінений на 66-й хвилині.

Зараз ви читаєте новину «Мудрик бив по воротах: "Челсі" вдома переміг "Тоттенгем"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua