вівторок, 18 квітня 2017 21:46

Ліга чемпіонів. "Реал" - "Баварія" - 4:2
6

«Реал» вийшов у півфінал Ліги чемпіонів

Вітання всім любителям великого футболу і Ліги чемпіонів! Запрошуємо на перегляд матчу-відповіді чвертьфіналу найпрестижнішого клубного турніру Європи. Сьогодні "Реал" приймає "Баварію" на "Сантьяго Бернабеу". Початок зустрічі о 21:45 за київським часом.

У Мюнхені команда Зінедіна Зідана перемогла завдяки дублю Кріштіану Роналду - 2:1. Але королівський клуб втратив Гарета Бейла. Валлієць не зможе допомогти своїй команді через травму. А от в основу "Баварії" повернувся зірковий нападник Роберт Левандовскі. У стані "Реала" дуже остерігаються поляка.

За футбольне правосуддя у цьому матчі відповідати угорець Віктор Кашшаї.

У паралельному матчі англійський "Лестер" спробує створити ще одну казку у протистоянні з іспанським "Атлетико". У першому матчі перемогу святкувала команда Дієго Сімеоне - 1:0.

Ліга чемпіонів

Чвертьфінал

Матч-відповідь

"Реал" Мадрид – "Баварія" Мюнхен

Реал Мадрид - Навас, Начо, Марсело, Карвахаль, Рамос, Модрич, Каземіро, Кроос, Іско, Роналду, Бензема.

Баварія - Нойер, Боатенг, Хуммельс, Алаба, Лам, Відаль, Хабі Алонсо, Алькантара, Роббен, Рібері, Левандовскі.

Звучить гімн Ліги чемпіонів. Команди готуються розпочати гру.

ПЕРШИЙ ТАЙМ

1 Кашшаї дає стартовий свисток. "Реал" і "Баварія" стартують. Додамо, що замість Бейла грає Іско.

5 Жовта картка для Відаля. Артур заїхав шипами по ахіллу Іско.

7 Роналду бив штрафний і влучив у спину Відаля

9 "Реал" встояв перед атакою "Баварії". Алькантарі та Роббену не вдалося забити у ворота Кейлора Наваса.

14 Відаль небезпечно пробив над перекладиною. Поки гра нагадує перший тайм у Мюнхені. "Баварія" атакує, а "Реал" захищається і ловить свої моменти у контратаках.

16 До речі, Рамос грає свій сотий матч у Лізі чемпіонів.

21 "Баварія" затисла "Реал" на їх половині поля. Але гостям бракує останнього пасу.

26 Мануель Нойер творив дива у першому матчі. Сьогодні воротар "Баварії" також на рівні. Чудовий сейв після удару в кут Карвахаля.

28 Тепер Боатенг зіграв за Нойера і врятував ворота "Баварії"

31 Хуммельс ледь не подарував м'яч Бензема поблизу власних воріт. Але цього разу все обійшлося.

36 Момент у Роналду! Кріштіану пробив з гострого кута, але влучив просто у Нойера. Міг би поділитися м'ячем з Бензема. Можливо, у француза вийшло б краще.

43 Знову удар у Роналду. Кріштіану пробив вище воріт.

44 Кроос наважився на дальній удар. Але Нойера таким не злякати.

45 Кашшаї запрошує команди у роздягальні.

ПЕРЕРВА

46 Тепер гравці "Баварії" розіграли м'яч у центральному колі.

48 Відаль грубо зіграв проти Каземіро. Так можна і вилучення заробити. У футболіста вже є жовта картка.

51 Марсело рятує "Реал" після удару Роббена по воротах.

52 Каземіро збив Роббена у карному майданчику. Кашшаї ставить пенальті у ворота "Реала".

53 ГОООООООООООООЛ! Левандовскі забиває м'яч у ворота Кейлора Наваса. Тепер загальний рахунок 2:2 все ще на користь "Реала"

65 Заміна у "Реала". Асенсіо виходить на поле замість Бензема.

71 Хаві Алонсо шипами заїхав в Іско. Кашшаї покарав іспанця попередженням

72 Анчелотті випускає колишнього гравця донецького "Шахтаря" Дугласа Косту замість Рібері

73 Лукас Васкес виходить замість Іско в "Реалі"

75 Жовта картка для Хуммельса за грубу гру проти Модрича

76 Томас Мюллер виходить замість Хабі Алонсо

77 ГООООООООООООЛ! Роналду забиває головою у ворота Нойера. Це третій гол португальця у цьому чвертьфіналі Ліги чемпіонів

79 ГОООООООООООООЛ! Точніше, дуже прикрий автогол Серхіо Рамоса.

84 Вилучення в "Баварії". Артуро Відаль отримав друге попередження і залишив команду у меншості

89 Кімміх міняє Левандовського

90 Чотири хвилини компенсував Кашшаї до другого тайму

ОВЕРТАЙМ

99 Шалений футбол показують команди. Постійно йде обмін небезпечними ударами і моментами.

100 Роббен отримав попередження за суперечки з арбітром

105 ГООООООООООЛ! Роналду знову робить дубль!!! Це четвертий гол Кріштіану у цьому чвертьфіналі. А також 99 гол у Лізі чемпіонів. Арбітри не помітили офсайду у португальця і зарахували взяття воріт

110 ГОООООООООООООЛ! Роналду забиває третій м'яч у зустрічі!!! Це 100 гол у Лізі чемпіонів. Цього разу Кріштіану забив за всіма правилами.

112 ГОООООООООООООЛ! Асенсіо забиває четвертий м'яч "Реала"

114 Матео Ковачич виходить на поле замість Тоні Крооса у "Реалі"

120 "Реал" перемагає 4:2 і виходить у півфінал Ліги чемпіонів. Роналду став автором хет-трика (один гол з офсайду) і першим в історії забиває 100 м'ячів в ЛЧ.

"Атлетико" і "Лестер" зіграли внічию - 1:1. Іспанський клуб вийшов до півфіналу ЛЧ втретє за останні чотири роки.

Зараз ви читаєте новину «Ліга чемпіонів. "Реал" - "Баварія" - 4:2». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua