субота, 19 листопада 2016 15:44

"Донбас" програв французькому клубу в Континентальному кубку

У першому матчі третього раунду Континентального кубка "Донбас" мінімально поступився французькому "Анже".

З перших хвилин зустрічі донеччани не давали супернику перепочити. І під завісу першого періоду справедливо відкрили рахунок у матчі.

По-справжньому напруженим видався другий період. "Анже" не тільки вдалося перехопити ініціативу, але і забити двічі.

Кінцівка ж другого відрізка пройшла за сценарієм першого - коли до перерви залишалося трохи менше 20 секунд донеччани забили вдруге.

Вдруге вийти вперед "триколірних" пощастило у дебюті заключного відрізка. У своїй зоні помилився Безуглий, а Лессард, продемонструвавши свою техніку, реалізував тет-а-тет з Царегородцевим - 2:3.

У суботу "Донбас" зустрінеться з данським "Оденсе", а в неділю поміряється силами з "Ноттінгемом" з Великої Британії.

У суперфінал вийдуть дві команди з групи.

"Донбас" Україна - "Анже" Франція - 2:3 (1:0, 1:2, 0:1)

Шайби: 1:0 Шаманський (Безуглий, Рамазанов), 19:13, 1:1 Лакроікс (Габорі), 30:27, 1:2 Фрекон (Габорі, Бахан), 33:22, 2:2 Побєдоносцев, 39:44 , 2:3 Лессард, 42:44.

Зараз ви читаєте новину «"Донбас" програв французькому клубу в Континентальному кубку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua