вівторок, 11 травня 2010 12:26

ЧС з хокею. Данія продовжує штампувати сенсації

Збірна Данії продовжує дивувати своїм виступом на чемпіонаті світу. Після того як сенсаційно була обіграна збірна Фінляндії, у другому матчі данці нокаутували США в овертаймі - 2:1. Переможна шайба на рахунку Штефана Лассена.

Відзначимо, що збірна США також зробила своєрідну сенсацію, адже програла обидва своїх перших матчі не найсильнішим суперникам - Німеччині та Данії.

Збірна Фінляндії, у свою чергу, здобула першу перемогу на першості. У другому турі "Суомі" здобули важку перемогу над господарями першості з рахунком 1:0. Єдину шайбу в другому періоді закинув нападаючий Яркко Іммонен.