вівторок, 06 січня 2015 06:45

Воротаря "Вашингтона" засліпило сонце

Автор: ФОТО: REUTERS
  Трой Брауер із ”Вашингтона” закидає вирішальну шайбу у ворота ”Чикаго”. Гра проходила під відкритим небом. Трансляція матчу мала найнижчий рейтинг за всю історію

Сьомий розіграш "Зимової хокейної класики" відбувся у Вашингтоні. 1 січня "Вашингтон Кепітелз" переграли "Чикаго Блекхоукс" 3:2. Матч відвідали 42 832 глядачі.

"Зимову класику" — матч під відкритим небом у Національній хокейній лізі розігрують із 2008 року. Поєдинок відбувається першого дня Нового року на великих футбольних або бейсбольних аренах, де заливають ковзанку. Торік у місті Енн-Арбор, штат Мічиган, рекордна кількість глядачів — 105 490 — прийшли подивитися гру між "Детройтом" і "Торонто".

Цього року матч "Зимової класики" встановив телевізійний антирекорд. Рейтинг гри на каналі NBC був лише 2,3%.

Поєдинок відбувався вдень при яскравому сонці. Захисник вашингтонців Карл Азнер вийшов на гру в сонцезахисних окулярах. Очікувалося протистояння зірок двох команд — росіянина Олександра Овєчкіна й канадця Джонатана Тейвза.

У першому періоді впевненіше виглядали господарі, які повели 2:0. Рахунок після помилки захисника відкрив Ерік Фер, а подвоїв — Овєчкін. До кінця періоду гості сквитали одну шайбу — відзначився Патрік Шарп після дальнього кидка. Воротар "Кепітелз" Брейден Холтбі згодом поскаржився, що в цю мить його засліпило сонце.

У другій половині гри гості перехопили ініціативу. Після багатоходівки Брендон Саад зрівняв рахунок 2:2. "Чорні яструби" пішли вперед виривати перемогу й були покарані. За хвилину до кінця матчу воротар чикагців відбив шайбу після дальнього кидка Овєчкіна, але Трой Брауер був найшвидшим при добиванні — 3:2.

— Мені абсолютно не заважало сонце, а присутність такої кількості глядачів лише надихала, — сказав після поєдинку 29-річний Олександр Овєчкін.

Росіянина визнали найкращим гравцем матчу. Він набрав 2 очки за системою "гол плюс пас".

Зараз ви читаєте новину «Воротаря "Вашингтона" засліпило сонце». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua