вівторок, 16 лютого 2010 18:28

Василь Ломаченко виграв чемпіонат України у новій вазі

Василь Ломаченко — перший український боксер, який виграв чемпіонат світу серед любителів

Олімпійський чемпіон та чемпіон світу з боксу Василь Ломаченко, якому 17 лютого виповниться 22 роки, виграв першість України у новій вазі — до 60 кг. Раніше Василь виступав у категорії 57 кг. Турнір закінчився 14 лютого у Сумах і став головним відбірним турніром до червневого чемпіонату Європи в Москві.

Боксер із Білгорода-Дністровського, що на Одещині, почергово переміг Дмитра Ведмеденка (8:0), Льому Айдарова (11:0), Віталія Майбороду (за явною перевагою в другому раунді) й Андрія Колесника (відмова суперника в третьому раунді). А на фінальний бій його суперник Сергій Кравець не вийшов через травму.

Восьме національне "золото" у Сумах здобув чемпіон Європи, 26-річний львів"янин Георгій Чигаєв. Такого у вітчизняному боксі не досягав ніхто.

Зараз ви читаєте новину «Василь Ломаченко виграв чемпіонат України у новій вазі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua