середа, 01 лютого 2012 06:30

Український фехтувальник виграв етап Кубка континенту

У Лондоні відбувся етап Кубка Європи з фехтування серед кадетів. Титул чемпіона завоював український шабліст Костянтин Воронов. У фіналі він здобув перемогу над Кальвіном Лянге з США.

За медалі боролися 130 спортсменів із 18 країн світу.

Водночас українка Аліна Рапінець виграла бронзову медаль на етапі Кубка Європи серед кадетів у румунському Сату-Маре. У чвертьфіналі українка подолала спортсменку зі Словаччини — Кіті Бітерову (15:13), а у півфіналі поступилася угорці Вікторії Местер-Скмел (7:15).

Торік із Сату-Маре українки так само повернулися з "бронзою" Олени Шипілової. Рапінець тоді посіла 49-те місце.

Зараз ви читаєте новину «Український фехтувальник виграв етап Кубка континенту». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua