середа, 24 березня 2010 17:42

На Параолімпійських іграх Україна посіла четверте місце

Автор: фото: REUTERS/Andy Clark
  Біатлоніст Віталій Лук’яненко (ліворуч) та його супроводжувач Володимир Іванов святкують здобуття золотої нагороди у гонці переслідування на три кілометри

У Ванкувері завершилися зимові Параолімпійські ігри-2010. Останню золоту медаль у змагальній програмі Ігор завоювала українка Олександра Кононова у спринті класичним стилем на 1 км.

Трохи раніше на цій же дистанції для сидячих "срібло" виграла найтитулованіша з українських параолімпійців — Олена Юрковська. Ще одній українці Людмилі Павленко не вистачило всього 0,4 с до "бронзи".

Узагалі на рахунку наших спортсменів 19 медалей: п"ять золотих, вісім срібних, шість бронзових і четверте місце із канадцями в неофіційному медальному заліку. У господарів Параолімпіади більше "золота".

У Турині Україна мала більше нагород — 25.

Росіяни в заключний день ще вісім разів піднімалися на параолімпійський п"єдестал, у результаті назбирали врожай із 12 золотих, 16 срібних і 10 бронзових медалей. За загальною кількістю в них беззастережна перевага, але за кількістю медалей вищого ґатунку російська команда поступилася німецькій.

Зараз ви читаєте новину «На Параолімпійських іграх Україна посіла четверте місце». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua