19 тур
29 лютого (п"ятниця)
Арсенал (Київ) — Зоря (Луганськ), 19.00, УТ-1
1 березня (субота)
Металіст (Харків) — Ворскла (Полтава), 16.00, УТ-1
Шахтар (Донецьк) — Закарпаття (Ужгород), 14.00, ТРК "Україна"
Чорноморець (Одеса) — Нафтовик (Охтирка)
Карпати (Львів) — ФК Харків (Харків)
2 березня (неділя)
Дніпро (Дніпропетровськ) — Динамо (Київ), 16.00, ТРК "Україна"
Металург (Запоріжжя) — Металург (Донецьк), 14.00, УТ-1
Кривбас (Кривий Ріг) — Таврія (Сімферополь)
20 тур
7 березня (п"ятниця)
Металург Д — Карпати
8 березня (субота)
Закарпаття — Арсенал
Динамо — Металург З
Зоря — Чорноморець
Таврія — Металіст
9 березня (неділя)
Ворскла — Шахтар
ФК Харків — Кривбас
Нафтовик — Дніпро
21 тур
14 березня (п"ятниця)
ФК Харків — Таврія
15 березня (субота)
Шахтар — Металіст
Чорноморець — Закарпаття
Карпати — Динамо
Кривбас — Металург Д
16 березня (субота)
Арсенал — Ворскла
Дніпро — Зоря
Металург З — Нафтовик
22 тур
21 березня (п"ятниця)
Металіст — Арсенал
22 березня (субота)
Закарпаття — Дніпро
Нафтовик — Карпати
Зоря — Металург З
23 березня (неділя)
Ворскла — Чорноморець
Металург Д — ФК Харків
Динамо — Кривбас
Таврія — Шахтар
23 тур
28–30 березня (п"ятниця–неділя)
Арсенал — Шахтар
Чорноморець — Металіст
Дніпро — Ворскла
Металург З — Закарпаття
Карпати — Зоря
Кривбас — Нафтовик
ФК Харків — Динамо
Металург Д — Таврія
24 тур
4–6 квітня (п"ятниця–неділя)
Закарпаття — Карпати
Ворскла — Металург З
Металіст — Дніпро
Шахтар — Чорноморець
Динамо — Металург Д
Нафтовик — ФК Харків
Зоря — Кривбас
Таврія — Арсенал
25 тур
11–13 квітня (п"ятниця–неділя)
Чорноморець — Арсенал
Дніпро — Шахтар
Металург З — Металіст
Карпати — Ворскла
Кривбас — Закарпаття
ФК Харків — Зоря
Металург Д — Нафтовик
Динамо — Таврія
26 тур
18–20 квітня (п"ятниця — неділя)
Закарпаття — ФК Харків
Ворскла — Кривбас
Металіст — Карпати
Шахтар — Металург З
Арсенал — Дніпро
Нафтовик — Динамо
Зоря — Металург Д
Таврія — Чорноморець
Перенесений матч 18 туру
22 квітня (вівторок)
Зоря — Шахтар
27 тур
25–27 квітня (п"ятниця–неділя)
Дніпро — Чорноморець
Металург З — Арсенал
Карпати — Шахтар
Кривбас — Металіст
ФК Харків — Ворскла
Металург Д — Закарпаття
Динамо — Зоря
Нафтовик — Таврія
28 тур
2–4 травня (п"ятниця–неділя)
Закарпаття — Динамо
Ворскла — Металург Д
Металіст — ФК Харків
Шахтар — Кривбас
Арсенал — Карпати
Чорноморець — Металург З
Зоря — Нафтовик
Таврія — Дніпро
29 тур
11 травня (неділя)
Металург З — Дніпро
Карпати — Чорноморець
Кривбас — Арсенал
ФК Харків — Шахтар
Металург Д — Металіст
Динамо — Ворскла
Нафтовик — Закарпаття
Зоря — Таврія
30 тур
18 травня (неділя)
Закарпаття — Зоря
Ворскла — Нафтовик
Металіст — Динамо
Шахтар — Металург Д
Арсенал — ФК Харків
Чорноморець — Кривбас
Дніпро — Карпати
Таврія — Металург З
Кубок України
1/2 фіналу
19 березня (середа)
Перші матчі
Динамо — Металург Д
Чорноморець — Шахтар
Повторні матчі
16 квітня (середа)
Металург Д — Динамо
Шахтар — Чорноморець
Фінал
7 травня (п"ятниця, Харків)
Товариські матчі збірної України
26 березня (середа)
Україна — Сербія (Київ)
24 травня (субота)
Нідерланди — Україна (Роттердам)
1 червня (неділя)
Швеція — Україна (Німеччина)
Коментарі