понеділок, 25 січня 2010 09:46

Збірна Алжиру вибила команду Кот-д`Івуару з КАН

Збірна Кот-д"Івуару не змогла вийти в півфінал Кубка африканських націй.

У матчі 1/4 фіналу Кот-д`Івуар в додатковий час поступився команді Алжиру (2:3).

Кот-д`Івуар двічі по ходу зустрічі був попереду. На голи Калу і Кейта збірна Алжиру відповідала точними ударами Матмура і Буазза. Причому останній перевів зустріч в додатковий час, забивши гол на третій доданій хвилині до матчу. Перемогу ж збірній Алжиру приніс захисник команди Бугерра.

У півфіналі Кубка африканських націй збірна Алжиру зустрінеться з переможцем пари Єгипет - Камерун.

Ще одним півфіналістом Кубка африканських націй стала збірна Гани. Команда, яка грала без свого лідера Мікаеля Ессьєна, який вибув через травму, обіграла господарів турніру збірну Анголи. Єдиний гол у ворота ангольців на 16-й хвилині забив форвард "Ренна" Асамоа Гьян.

Тепер збірна Гани зіграє з переможцем пари Замбія - Нігерія.