пʼятниця, 08 квітня 2011 17:01

За склянку з пивом "Санкт-Паулі" заплатить порожніми трибунами

Федерація футболу Німеччини прийняла рішення покарати "Санкт-Паулі" за інцидент, що стався під час матчу цього клубу з "Шальке" в минулі вихідні.

Про це в п'ятницю, 8 квітня, повідомляють німецькі ЗМІ.

Після розбору інциденту було прийнято рішення, що "Санкт-Паулі" проведе наступний домашній матч при порожніх трибунах.

Нагадаємо, в кінці матчу з "Шальке" один з уболівальників "Санкт-Паулі" кинув у бокового арбітра пластиковий стакан з пивом. Через це матч був перерваний на 88-й хвилині.

Спортивний директор "Санкт-Паулі" Хельмут Шульт приніс офіційні вибачення лайнсмена, в якого фанат кинув стакан з пивом.

Що стосується самого матчу, то "Шальке" присудили перемогу 2:0 - саме з таким рахунком виграв цей клуб на момент інциденту.

Зараз ви читаєте новину «За склянку з пивом "Санкт-Паулі" заплатить порожніми трибунами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua