вівторок, 21 серпня 2012 18:50

Уболівальник, який вибіг на поле, отримав чотири місяці в'язниці

Вболівальник "Анортосіса", який вибіг на поле в матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи з грузинською "Ділою", постав перед судом. Він був визнаний винним і отримав чотири місяці в'язниці.

Нагадаємо, матч, який відбувся 9 серпня, був перерваний арбітром на 82-й хвилині за рахунку 3:0 на користь "Діли", через заворушення на трибунах.

УЄФА покарав "Анортосіс" технічною поразкою і оштрафував клуб на € 50 тис. Крім того, клуб проведе три матчі єврокубків без глядачів.

20-річний фанат визнав свою провину в незаконному проникненні на поле і знаходженні в громадському місці в стані алкогольного сп'яніння.

Зараз ви читаєте новину «Уболівальник, який вибіг на поле, отримав чотири місяці в'язниці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua