пʼятниця, 22 лютого 2013 10:02

Теніс. Долгополов за 2 години 10 хвилин вийшов у чвертьфінал Мемфіса

Долгополов вже у чвертьфіналі Мемфіса. Фото: sportonline.ua

У Мемфісі (США) на турнірі АТР US National Indoor Tennis Championships з призовим фондом $ 1,212,750 проходять матчі другого кола.

24-річний український тенісист Олександр Долгополов, посіяний під 7-м номером, став чвертьфіналістом після перемоги в трьох сетах над 21-річним американцем Райном Вільямсом, який пройшов через кваліфікацію яка займає в рейтингу АТР 159-те місце - 6:4, 4:6, 6:4.

Поєдинок тривав 2 години 10 хвилин. Олександр зробив три брейки і програв два гейми на своїй подачі. На його рахунку 6 ейсів при одній подвійний помилці, а його суперник 15 разів подав навиліт і п'ять разів помилився на подачі. Між собою тенісисти грали вперше.

У чвертьфіналі суперником Александа Долгополова стане переможець матчу Сем Куеррі (США, 4) - Марінко Матошевіч (Австралія).

Теніс. AТР. U.S. National Indoor Tennis Championships. Мемфіс (США). Приміщення (хард).

Призовий фонд $ 1,212,750. 32 учасники

Друге коло

Олександр Долгополов (Україна, 7) - Райн Вільямс (США, Q) - 6:4, 4:6, 6:4

Зараз ви читаєте новину «Теніс. Долгополов за 2 години 10 хвилин вийшов у чвертьфінал Мемфіса». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua