четвер, 21 лютого 2013 10:20

Теніс. Долгополов стартував з перемоги в Мемфісі, Цуренко залишає турнір

Олександр Долгополов. Фото: podrobnosti.ua

У ніч на 21 лютого, в Мемфісі (США) на турнірі АТР US National Indoor Tennis Championships з призовим фондом $ 1,212,750 завершилися матчі першого кола.

24-річний український тенісист Олександр Долгополов, посіяний під 7-м номером. стартував з перемоги над 33-річним німцем Бйорном Фау, який займає у світовому рейтингу 122-ге місце, з рахунком 6:3, 6:4.

Матч тривав 1 годину 5 хвилин. Олександр зробив по брейку у кожному сеті і не дозволив суперникові заробити жодного брейк-пойнта. Обидва виконали по сім ейсів, при цьому Фау тричі помилився на подачі. Між собою тенісисти грали вперше.

За вихід до чвертьфіналу змагань Долгополов зіграє проти 21-річного американця Райна Вільямса, який займає в рейтингу АТР 159-те місце. Вільямс пробився в основну сітку змагань через кваліфікацію, а в першому колі був сильнішим за свого співвітчизника, 136-го номера світового рейтингу Стіва Джонсона - 7:6 (4), 6:4.

Теніс. AТР. U.S. National Indoor Tennis Championships. Мемфіс (США). Приміщення (хард).

Призовий фонд $ 1,212,750. 32 учасники

Перше коло

Олександр Долгополов (Україна, 7) - Бьорн Фау (Німеччина) - 6:3, 6:4

У жінок 70-та ракетка світу, 23-річна Леся Цуренко поступилася в трьох сетах 34-й ракетці світу 27-річній бельгійці Кірстен Фліпкенс, яка посіяна під першим номером, з рахунком 5:7, 6:3, 3:6. Поєдинок тривав 1 годину 59 хвилин. Це був друга зустріч тенісисток і друга поразка українки.

Леся залишає турнір, заробивши 30 рейтингових очок і $ 3.200 призових.

У чвертьфіналі суперницею Фліпкенс буде сьома сіяна Магдалена Рибарікова зі Словаччини, яка була сильнішою за американку Лорен Девіс - 7:6 (2), 6:2.

Теніс. WTA. US National Indoor Tennis Championships. Мемфіс (США). Приміщення (хард).

Призовий фонд $ 235.000. 32 учасниці

Друге коло

Кірстен Фліпкенс (Бельгія, 1) - Леся Цуренко (Україна) - 7:5, 3:6, 6:3

Зараз ви читаєте новину «Теніс. Долгополов стартував з перемоги в Мемфісі, Цуренко залишає турнір». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua