понеділок, 30 серпня 2021 11:31

Світоліна повернула собі п'ятий рядок світового рейтингу

Світоліна продовжує балансувати між 5 і 6 рядком. Фото: Reuters

В оновленому рейтингу WTA українка Еліна Світоліна повернулася на п'яте місце, обійшовши американку Софію Кенін, з якою бореться за цю позицію вже тривалий час. В активі Світоліної 5210 очок - на 180 більше, ніж в американки.

Світоліна повернула собі п'ятий рядок рейтингу після перемоги на турнірі в Чикаго. Це був перший тріумф української спортсменки 2021 року.

У посіві на US Open Світоліна також є п'ятою в рейтингу. Перший матч українська тенісистка проведе на турнірі проти канадки Ребеки Маріно, однієї з переможниць кваліфікації.

Торішній чемпіонат США з тенісу виграла японка Наомі Осака, яка здолала у фіналі білоруску Вікторію Азаренко. 2019-го Еліна Світоліна дійшла до півфіналу турніру, де поступилася Серені Вільямс.

Зараз ви читаєте новину «Світоліна повернула собі п'ятий рядок світового рейтингу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua