неділя, 10 лютого 2013 15:37

Свендсен виграв третє "золото" ЧС з біатлону

Золоту медаль у гонці переслідування на чемпіонаті світу з біатлону в чеському Нове-Место завоював Еміль Хегле Свендсен. Норвежець допустив один промах і пройшов дистанцію за 32 хвилини і 35,5 секунди, повідомляє Лента.

Друге місце зайняв француз Мартен Фуркад з двома промахами. Російський біатлоніст Антон Шипулін здобув бронзову медаль. Він допустив один промах і відстав від переможця гонки на 3,6 секунди.

Виступ у гонці українських біатлоністів вийшло не дуже помітним. Андрій Дериземля після двох чисто пройдених рубежів претендував на місце в десятці, але потім по два промахи на кожній із стійок відкинули його лише на 30-у позицію. Втім, і ці набрані бали безцінні для Андрія в боротьбі за місце в мас-старті чемпіонату світу.

Артем Прима також зумів поліпшити своє місце в порівнянні зі спринтом і набрав 5 кубкових очок, фінішувавши 36-м. Сергій Семенов уже у першій стрільбі лежачи допустив три промахи і згодом наблизитися до залікової зони не зумів.

Для Свендсена це золото стало третім у трьох гонках на цьому чемпіонаті світу: раніше він виграв золоту медаль у складі збірної Норвегії у змішаній естафеті і посів перше місце в спринті.

У загальному заліку Кубка світу Мартен Фуркад, хоча і програв гонку Свендсену, зберігає перед норвежцем комфортний 50-очковий заділ. А ось на третє місце перемістився Дмитро Малишко, посунувши Євгена Устюгова, який сьогодні виступив невдало.

Пізніше 10 лютого на чемпіонаті світу відбудеться гонка переслідування у жінок.