вівторок, 03 липня 2018 16:12

Швеція - Швейцарія 1:0. Шведи здобули мінімальну перемогу

Атаку швейцарців визначає гра Шачирі. Фото: sportazinas.com

У передостанньому матчі 1/8 фіналу Кубка світу-2018 збірна Швейцарії поміряється силами з сусідами зі Швеції. Гра пройде на стадіоні "Хрестовський" у Санкт-Петербурзі.

Працюватиме на матчі бригада арбітрів зі Словенії на чолі з Даміром Скоміною, йому допомагатимуть Юре Прапротнік та Роберт Вукан.

Запасний суддя - Наваф Абдулла Шукралла з Бахрейну.

Відеоповтори VAR: Даніеле Орсато (Італія), перший асистент: Бастіан Данкерт (Німеччина), другий асистент: Роберто Діас Перес (Іспанія), третій асистент: Массіміліано Ірраті (Італія).

Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію матчу.

Стартові склади

Швеція: Ольсен - Лінделеф, Аугустінссон, Люстіг, Гранквіст - Классон, Свенссон, Екдаль, Форсберг, Тойвонен - Берг

Запасні: Гвідетті, Йонссон, Хеландер, Хільємарк, Крафт, Янссон, Роден, Дурмаз, Телін, Нордфельдт, Ольссон

Швейцарія: Зоммер - Джуру, Родрігес, Ланг, Аканджі - Бехрамі, Джака, Джемаа, Шачирі, Цубер - Дрміч

Запасні: Сеферович, Мвого, Фернандес, Закарія, Гаврановіч, Бюркі, Мубандже, Ельведі, Емболо, Фройлер

Перший тайм

1' Швейцарці розіграли м'яч, знайшли в атаці Шачирі, який без роздумів пробив метрів з 30 - повз ворота.

2' Берг міг вивести Швецію вперед, але з меж штрафної як слід не підлаштувався під м'яч.

7' Цубер увійшов у штрафний лівим флангом і потужно пробив - голкіпер впорався з ударом.

8' Берг мав хороший шанс відзначитися, але з правого краю штрафного пробив вкрай невдало.

8' Екдаль опинився першим на підборі і метрів з 17 пробив - вище воріт.

14' Шачирі зробив гострий пас у штрафний на Дрміча, який не дотягнувся до м'яча.

24' Шачирі з лівого флангу зробив навіс у штрафний, де Цубер виявився найкращим на "другому поверсі", але його удару головою бракувало влучності.

28' Момент у Швеції! Після пасу з лівого флангу Берг пробив з відскоком від газону з меж штрафного - голкіпер у відчайдушному стрибку нейтралізував загрозу. Перед цим арбітр не зафіксував відверту гру рукою у шведського гравця.

34' Джака, який володіє поставленим ударом, потужно пробив метрів з 30 - трохи вище воріт.

38' Момент у Швейцарії! Цубер обігрався з партнером і відпасував у центр штрафного, де Джака пробив з убивчої позиції - вище воріт.

41' Момент у Швеції! Люстіг прострілив з правого флангу і Екдаль без перешкод пробив метрів з 10 - поруч зі стійкою.

Перерва

Другий тайм

49' Момент у Швеції! Після позиційної атаки м'яч потрапив до Тойвонена, який, поклавши корпус, пробив метрів з 15 - вище воріт.

59' Шведи стрімко вибігли в атаку, партнери віддали пас під удар Лустігу, але той не став бити, а вирішив загорити пасом у штрафний - виявилося, що це жахливе продовження атаки, яка нічим не завершилася.

63' Форсберг технічним фінтом змусив опонента сфолити і заробив перспективний штрафний, який сам і виконав, але невдало.

66' ГОООООЛЛЛЛЛ - 1:0! Форсберг змістився у центр і пробив з-за меж штрафного - м'яч рикошетом від Аканджі залетів у ворота.

69' Екдаль блискуче розібрався з опонентом і пробив по центру метрів з 23 - вище воріт.

71' Шачирі зробив навіс з правого флангу, але захисники відбили м'яч, який знову потрапив до швейцарця - його повторний удар не знайшов цілі.

80' Момент у Швейцарії! після подачі кутового у виконанні Шачирі Емболо, який вийшов на заміну, виграв верхову боротьбу і пробив у ближній кут - захисник зіграв надійно і вибив м'яч перед самою лінію воріт.

86' Під час затяжної атаки швейцарці двічі загрожували воротам суперника - удари Родрігеса і Дрміча заблокували захисника.

90+1' Момент у Швейцарії! Родрігес навіс з лівого флангу і сеферович, який вийшов на заміну, головою пробив з близької відстані - голкіпер врятував свою команду.

90+3' Арбітр вилучив Ланга за фол останньої надії і призначив пенальті, але після перегляду відеоповтору рефері змінив своє рішення і призначив штрафний.

90+5' З удароим Тойвонена зі стандарту арбітр чудово вопорався,сале арбітр одразу дав свисток про завершення гри.

Кінець матча

У чвертьфіналі Кубка світу-2018 збірна Бельгії зіграє з Бразилією.

Зараз ви читаєте новину «Швеція - Швейцарія 1:0. Шведи здобули мінімальну перемогу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua