субота, 02 березня 2013 12:34

Стаховський зіграє у півфіналі турніру в Шербурі

Наступним суперником Сергія стане голландський тенісист ФОТО: sport812.ru

Український тенісист Сергій Стаховський вийшов у півфінал челленджера у Шербурі, Франція, повідомляє sapronov-tennis.org.

У чвертьфіналі киянин, посіяний під другим номером, за 2 години 2 хвилини обіграв сьому ракетку француза Марка Жикеля: 3-6 6-1 7-6 (3).

За матч українець реалізував 4 брейкпойнта з 26, в той час як його суперник 3 з 7. У 10-му геймі вирішальної партії Сергій відіграв два матчбола на своїй подачі. На рахунку Стаховського 12 ейсів і 2 подвійні помилки.

Наступним суперником Сергія стане голландець Ессе Хута-Галунг. Нагадаємо, що на матчі Кубка Девіса Україна - Нідерланди у березні 2011 року Сергій обіграв Ессе у п'яти партіях.

Зараз ви читаєте новину «Стаховський зіграє у півфіналі турніру в Шербурі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua