четвер, 28 лютого 2013 12:39

Стаховський вийшов у чвертьфінал турніру у Шербурі

Суперник Стаховського відмовився від продовження боротьби ФОТО: Reuters

Український тенісист Сергій Стаховський вийшов у чвертьфінал челленджера у Шербурі.

У другому раунді киянин, посіяний під другим номером, зустрічався з Ніколя Маю з Франції. За рахунку 7-5 3-0 на користь Стаховського його суперник прийняв рішення про припинення боротьби.

У чвертьфіналі суперником нашого гравця стане ще один господар кортів - Марк Жикель (122-й). Француз є живим втіленням ідеї про "старінні" тенісу - адже наприкінці березня йому виповниться 36 років.

Додамо, що ще один український тенісист Олександр Нєдовєсов не зміг завершити матч першого раунду в Шербурі.

За рахунку 7-6 (7) 4-2 на користь суперника - угорця Мартона Фучовіча - кримчанин відмовився від продовження боротьби.

Зараз ви читаєте новину «Стаховський вийшов у чвертьфінал турніру у Шербурі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua