середа, 02 травня 2012 13:44

Стаховський вийшов до другого кола турніру АТР у Мюнхені

За вихід до чвертьфіналу Стаховський позмагається з Лопесом ФОТО: AFP

У Мюнхені (Німеччина) на турнірі АТР BMW Open на відкритих корти (ґрунт), з призовим фондом € 398,250 пройшли матчі першого кола.

68-а ракетка світу 26-річний українець Сергій Стаховський вийшов у другий раунд турніру після перемоги у двох сетах над 91-м номером рейтингу АТР 21-річним німцем Седріком-Марселем Штебе з рахунком 7:6 (3), 6:3.

За 1 годину 42 хвилини Сергій зробив два брейка і відіграв обидва брейк-пойнта суперника. На рахунку українця 5 ейсів проти однієї подачі навиліт у Штебе, при цьому обидва по одному разу помилилися на подачі. Це була перша зустріч тенісистів.

За вихід до чвертьфіналу змагань Сергій Стаховський зіграє проти 16-й ракетки світу 30-річного іспанця Фелісіано Лопеса, який перше коло пропускав.

Раніше Стаховський і Лопес зустрічалися один раз, і тоді переміг іспанець.

Теніс. АТР. BMW Open. Мюнхен (Німеччина). Відкриті корти (ґрунт). Призовий фонд € 398,250. 28 учасників

перше коло

Сергій Стаховський (Україна) - Седрік-Марсель Штебе (Німеччина) - 7:6, 6:3

Зараз ви читаєте новину «Стаховський вийшов до другого кола турніру АТР у Мюнхені ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua