середа, 20 вересня 2023 01:13

"Шахтар" в першому матчі Ліги чемпіонів програв "Порту"

Донецький "Шахтар" програв "Порту". Фото: Трибуна

Донецький "Шахтар" програв "Порту" в матчі першого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Матч закінчився з рахунком 1:3, пише ТСН.

Португальському клубу вдалося вийти вперед уже на початку зустрічі. На 8-й хвилині Галено добив м'яч у порожні ворота після того, як голкіпер "гірників" Дмитро Різник відбив удар Андре Франко з лінії штрафного.

На 13-й хвилині Кевін Келсі ударом головою замкнув подачу Юхима Коноплі з правого флангу. Рахунок став 1:1

На 15-й хвилині Данило Сікан з "Порту" помилився з передачею біля власного карного майданчика, а Галено перехопив м'яч і влучно пробив повз Різника, оформивши дубль.

На 29-й хвилині "Порту" збільшив свій гандикап. Галено з лівого флангу виконав прострільну передачу, яку в дотик у дальній кут замкнув Мехді Таремі.

У другому таймі "гірники" намагалися змінити перебіг поєдинку, але бодай скоротити відставання в рахунку нашому клубу не вдалося.

У другому турі Ліги чемпіонів 4 жовтня "Шахтар" у Бельгії зіграє проти "Антверпена", а "Порту" прийматиме "Барселону".

До плейоф Ліги чемпіонів вийдуть по дві найкращі команди з кожної групи. Клуби, які фінішують третіми, у стикових матчах Ліги Європи позмагаються за путівки до 1/8 фіналу цього турніру з володарями других місць у квартетах Ліги Європи.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" в першому матчі Ліги чемпіонів програв "Порту"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua