неділя, 06 березня 2016 19:03

"Шахтар" обіграв "Ворсклу" у Львові
8

У матчі 17-го туру чемпіонату України "Шахтар" обіграв "Ворсклу". Поєдинок у неділю пройшов у Львові і завершився з рахунком 3:1 на користь команди Мірчі Луческу.

"Гірники" відкрили рахунок на 9-й хвилині, коли капітан команди Даріо Срна вразив ворота суперника прямим ударом зі стандарту. На 36-й хвилині "Ворскла" змогла відігратися завдяки голу Артема Громова.

У другому таймі "Шахтар" спочатку знову вийшов вперед, а потім і збільшив свою перевагу. На 49-й хвилині відзначився Тайсон, а на 85-й крапку у матчі поставив Едуардо.

Після цього матчу в активі "Шахтаря" стало 46 очок - стільки ж, скільки і у "Динамо".

"Гірники" у таблиці займають перше місце завдяки кращій різниці голів. "Ворскла" з 25-ма очками залишилася на п'ятому місці.

Шахтар - Ворскла 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 1:0 - 9 Срна, 1:1 - 36 Громов, 2:1 - 49 Тайсон, 3:1 - 85 Едуардо.

Шахтар - П´ятов, Кривцов, Срна, Ісмаїлі, Ракицький, Коваленко, Малишев, Марлос (Веллінгтон Нем, 69), Степаненко (Едуардо, 46), Тайсон, Феррейра (Бернард, 75).

Ворскла - Ткаченко, Пердута, Даллку, Сімінін, Дитятьєв, Громов, Скляр (Довгий, 54), Ткачук, Ребенок, Хльобас (Сапай, 89), Коломоєць (Баранник, 86).

Попередження: Даллку (13), Едуардо (67), Дитятьєв (82).

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" обіграв "Ворсклу" у Львові». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua