понеділок, 11 січня 2010 08:08

"Мілан" розгромив "Ювентус" і вийшов на друге місце (ВІДЕО)

"Мілан" обіграв "Ювентус" в матчі 19-го туру чемпіонату Італії - 3:0. Поєдинок відбувся увечері в неділю, 10 січня, на Олімпійському стадіоні в Турині.

Всі три м"ячі були забиті зі стандартних положень. У першому випадку після подачі кутового відзначився Алессандро Неста (29-а хвилина), а наприкінці матчу при схожих обставинах дубль оформив Рональдіньо (72-а і 83-а хвилини).

В неділю в рамках 19-туру італійської першості пройшли ще сім матчів: "Удінезе" - "Лаціо" (1:1), "Болонья" - "Кальярі" (0:1), "Фіорентина" - "Барі" (2:1), "Ліворно" - "Парма" (2:1), "Палермо" - "Аталанта" (1:0), "Дженоа" - "Катанія" (2:0), "Наполі" - "Сампдорія" (1:0).

Після поразки від "Мілана" "Ювентус" опустився на третю сходинку в турнірній таблиці, поступившись другим місцем своїм міланським кривдникам. Лідером першості є "Інтер", який в суботу обіграв "Сієну", - 4:3.

Ювентус - Мілан - 0:3 (0:1, 0:2)

Голи: 0:1 - Неста (29), 0:2 - Роналдіньо (72), 0:3 - Роналдіньо (87).

За матеріалами Лента

Зараз ви читаєте новину «"Мілан" розгромив "Ювентус" і вийшов на друге місце (ВІДЕО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua