пʼятниця, 23 квітня 2010 09:52

Перший національний покаже вирішальний матч збірної України на ЧС з хокею

Зустріч головних конкурентів збірної України в боротьбі за підвищення у класі - збірних Японії та Австрії - завершилася перемогою європейців.

Ключовим став перший період матчу. Збірна Австрії двічі скористалася більшістю і повела в рахунку 2:0.

У другій 20-хвилинці японці теж вдало використовували гру в більшості, але, незадовго до кінця третього періоду маючи на одного гравця більше на майданчику, пропустили третю шайбу.

За дві хвилини до кінця збірна Японії замінила воротаря шостим польовим, але не допомогло. Австрійці добилися важливої перемоги. Команді Японії, щоб на щось сподіватися, тепер потрібно перемагати наших хокеїстів в поєдинку, який відбудеться 24 квітня.

У матчі аутсайдерів чемпіонату світу збірна Голландії переграла литовців - 4:1. Нагадаємо, українці відправили 15 шайб у ворота сербів, при цьому пропустивши дві.

24-25 квітня на нас чекають головні матчі - проти Японії та Австрії. У них-то і вирішиться доля збірної України.

Перший Національний канал транслюватиме у прямому ефірі гру проти Австрії. Початок - о 21.30.

За матеріалами Турнір

Зараз ви читаєте новину «Перший національний покаже вирішальний матч збірної України на ЧС з хокею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua