вівторок, 25 жовтня 2016 14:59

"Ніякої кризи у "Динамо" немає, у команді йде перебудова" - Чохонелідзе

Реваз Чохонелідзе

Генеральний директор "Динамо" Реваз Чохонелідзе вважає, що у київському клубі немає кризи.

"Ніякої кризи в "Динамо" немає, в команді йде перебудова. Сергій Ребров робить ставку на наших молодих вихованців. Якби була криза, це можна було б сформулювати по-іншому. Молоді футболісти не можуть відразу показати себе на такому рівні, який був 2-3 роки тому, коли ми ставали чемпіонами.

Але це не означає, що ми повинні програвати командам у чемпіонаті України і Лізі чемпіонів. У нас поки нестабільний склад.

Коли "Шахтар" 2-3 роки тому почав оновлювати склад, у них теж почали виникати проблеми з результатом. Точно така ж історія зараз відбувається з "Динамо" і не треба вдаватися в паніку і говорити, що команда вже все програла.

Скільки триватиме перебудова в команді? Я думаю, що вона не займе багато часу", - сказав Чохонелідзе.

З останніх 10 матчів у всіх турнірах "Динамо" виграло тільки 2. Кияни займають 3-е місце в УПЛ і 4-е у своїй групі Ліги чемпіонів.

Завтра, 26 жовтня, "Динамо" зіграє проти "Зорі" в матчі 1/8 фіналу Кубка України.

Зараз ви читаєте новину «"Ніякої кризи у "Динамо" немає, у команді йде перебудова" - Чохонелідзе». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua