середа, 13 травня 2009 09:29

НХЛ. Три півфіналісти Кубка Стенлі визначаться у сьомих матчах

Клуб НХЛ "Детройт Ред Вінгс" програв шостий матч серії 1/4 фіналу Кубка Стенлі з "Анахайм Дакс". Гра, яка відбулася в ніч з 12 на 13 травня, завершилася з рахунком 2:1 на користь "Анахайма". Рахунок в серії став 3:3, і її переможець визначиться в сьомому матчі.

У шостій грі "Анахайм" закинув дві шайби в другому періоді. Відзначилися Райан Гетцлаф і Корі Перрі. Єдиний гол "Детройта" на 18-ій хвилині третього періоду забив Юхан Францен.

Першим півфіналістом Кубка Стенлі став "Чікаго"

У ніч на 13 травня в Кубку Стенлі також відбувся шостий матч серії 1/4 фіналу "Бостон Брюїнс" - "Кароліна Харрікейнс". "Бостон" здобув виїзну перемогу (4:2) і зрівняв рахунок в серії (3:3).

Першим півфіналістом Кубка Стенлі став "Чікаго Блек Хокс", який виграв серію у "Ванкувер Кенакс". У серії "Вашингтон Кепіталс" - "Піттсбург Пінгвінс" рахунок 3:3, і її переможець визначиться в сьомому матчі.

Плей-офф. 1/2 фіналу конференцій.

Східна конференція.

"Кароліна" - "Бостон" - 2:4 (0:2, 1:2, 1:0)

Рахунок в серії: 3-3.

Західна конференція

"Анахайм" - "Детройт" - 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)

За матеріалами lenta.ru, turnir.com.ua

Зараз ви читаєте новину «НХЛ. Три півфіналісти Кубка Стенлі визначаться у сьомих матчах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua