пʼятниця, 11 березня 2022 09:29

На рахунку українців уже 25 нагород: медальний залік Паралімпіади після сьомого дня

Збірна України здобула шість нагород у сьомий змагальний день на зимових Паралімпійських іграх 2022 року в Пекіні.

У п'ятницю медалі розігрувалися в індивідуальних гонках в парабіатлоні.

Тарас Радь став срібним призером у перегонах сидячи.

Людмила Ляшенко нарешті зійде на найвищу сходинку п'єдесталу - в її активі "золото" в гонці стоячи.

Григорій Вовчинський фінішував з третім результатом в чоловічих перегонах стоячи.

Оксана Шишкова (гайд Андрій Марченко) сьогодні стала триразовою чемпіонкою Пекіна-2022. Їй не було рівних в індивідуальній гонці серед спортсменів з порушенням зору.

Завершився змагальний день в парабіатлоні подвійною перемогою українців. Олександр Казік (гайд Сергій Кучерявий) виграв "золото", а Віталій Лук'яненко (гайд Борис Бабар) - "срібло".

У медальному заліку Україна повернула собі друге місце, випередивши Канаду. Наші співвітчизники здобули вже 25 нагород у Пекіні: 9 золотих, 10 срібних і 6 бронзових.

Автор: beijing2022.cn
  Медальний залік Паралімпіади-2022 після сьомого змагального дня

Паралімпійські ігри в Пекіні триватимуть з 4 по 13 березня. Усього на Паралімпіаді-2022 буде розіграно 78 комплектів нагород.

Збірна України змагається в біатлоні та лижних перегонах. Представляють нашу країну 20 спортсменів і дев'ять спортсменів-лідерів (гайдів).

Зараз ви читаєте новину «На рахунку українців уже 25 нагород: медальний залік Паралімпіади після сьомого дня». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua