пʼятниця, 16 грудня 2011 08:57

Ліга Європи. "Металіст" зіграв унічию з АЗ

Харківський "Металіст" завершив груповий етап Ліги Європи, зігравши внічию з клубом АЗ в Нідерландах.

Команди провели бойовий перший тайм і закономірно відзначилися взяттям воріт - спершу Марко Девіч переправив м'яч у ворота Естебана Альварадо після удару Олега Шелаєва, а через хвилину Адам Магер відновив рівновагу в рахунку, скориставшись нерозторопністю харківських захисників.

Після перерви господарі пішли вперед великими силами, в декількох епізодах надійно зіграв голкіпер "Металіста" Олександр Горяїнов, але рахунок на табло до фінального свистка не змінилося.

У другому матчі квартету G "Аустрія" у Відні зломила опір "Мальме", обігравши шведів з рахунком 2:0, але завершила єврокубковий сезон, поступившись клубу з Нідерландів другою сходинкою в групі за різницею забитих і пропущених м'ячів - свої очні зустрічі суперники закінчили нічийними результатами.

Ліга Європи

Група G. 6-й тур

"АЗ Алкмаар" (Алкмаар, Нідерланди) - "Металіст" (Харків, Україна) - 1:1 (1:1)

Голи: Девіч, 37 (0:1), Магер, 38 (1:1)

"Аустрія" (Відень, Австрія) - "Мальме" (Мальме, Швеція) - 2:0 (0:0)

Голи: Ліндл, 62 (1:0), Бараціте, 80 (2:0)

Турнірне становище: 1. - "Металіст" - 14, 2. - "АЗ Алкмаар" - 8, 3. - "Аустрія" - 8, 4. - "Мальме" - 1.

Зараз ви читаєте новину «Ліга Європи. "Металіст" зіграв унічию з АЗ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua