субота, 19 листопада 2011 19:29

"Кривбас" обіграв "Дніпро" вперше за 12 років

У зустрічі 17-го туру української прем'єр-ліги перервалася п'ятиматчева переможна серія "Дніпра". Підопічні Хуанде Рамоса у вкрай принциповому для команд протистоянні поступилися "Кривбасу" на "Дніпро-Арені" з рахунком 0:2.

Господарі невдало розпочали гру - за півгодини ігрового часу криворізька команда зуміла відзначитися двічі. Спершу Володимир Лисенко реалізував 11-метровий удар, а через десять хвилин Іржі Еслінек приголомшив дніпропетровську команду другим голом.

Після перерви "Дніпро" вийшов рятувати матч, помітно володіючи ігровою перевагою, але так і не зумів переломити хід зустрічі, не спромігшись навіть на гол престижу. Таким чином, "Кривбас" відсвяткував перемогу в Дніпропетровську вперше за 12 років.