Кому Зінченко присвятив гол у ворота Англії ‒ емоційне фото
4

Півзахисник збірної України Олександр Зінченко забив гол у ворота Англії
Донька Зінченка дивиться футбольний матч
Збірна України з футболу на стадіоні "Тарчинський-Арена" у польському Вроцлаві

Півзахисник збірної України Олександр Зінченко емоційно відзначив свій гол у ворота збірної Англії під час матчу відбору на Євро-2024.

26-річний півзахисник побіг до камер і руками продемонстрував жест у формі серця. Дружина Зінченка Влада Седан виклала в Instagram фото з домашнього перегляду матчу.

На світлині – дворічна донька Зінченка Єва дивиться привітання батька після голу.

"Єва цілий день чекала на футбол. Видно, щось знала. У них свої домовленості з татусем. Браво, збірна" – написала Влада Седан.

На початку серпня Зінченко вдруге став батьком. В Олександра та Влади народилася ще одна донька. Пара одружилася навесні 2020 року.

Вчора збірна України зіграла внічию 1:1 зі збірною Англії. Матч відбувся на стадіоні у польському Вроцлаві.

Україна відкрила рахунок на 22-й хвилині матчу голом Олександра Зінченка. Однак під кінець першого тайму Кайл Вокер з передачі Гарі Кейна зрівняв рахунок.

Також зіграли внічию збірні Італії і Північної Македонії. Україна перебуває другою у таблиці відбору на Євро-2024.

Зараз ви читаєте новину «Кому Зінченко присвятив гол у ворота Англії ‒ емоційне фото». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua