субота, 06 липня 2024 01:04

Євро-2024: збірна Франція здолала Португалію і стала суперником Іспанії

Франція переграла Португалію. Фото: eastnews.ua

Збірна Франції переграла Португалію у чвертьфіналі чемпіонату Європи-2024 з футболу.

Основний та додатковий час завершився з нулями на табло. Проте в серії післяматчевих пенальті французи виявились сильнішими. Результат - 3:5, повідомляє champion.com.ua.

Нападник збірної Португалії Кріштіану Роналду не забив 9-й матч поспіль на великих міжнародних турнірах, а Євро-2024 стало першим змаганням, на якому португалець не зумів відзначитися.

Також збірна Франції досі не забила жодного голу з гри. Раніше французи відзначалися або з пенальті або з автоголом суперника.

У півфіналі Франція зіграє з Іспанією, яка виявилася сильнішою за Німеччину.

У кожному матчі між цими командами на чемпіонаті Європи основний час завершувався внічию, а в плей-оф раніше завжди команди здобували перемогу в додатковий час.

Французи на попередній стадії турніру грали з Бельгією, а долю поєдинку вирішив автогол Яна Вертонгена наприкінці другого тайму.

Фінальний турнір Євро-2024 з футболу розпочався 14 червня і триватиме до 14 липня 2024 року.

Зараз ви читаєте новину «Євро-2024: збірна Франція здолала Португалію і стала суперником Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua