неділя, 10 вересня 2023 09:59

Як зіграли суперники України у відборі на Євро-2024

Гра відбулася на стадіоні у Скоп'є. Фото: figc.it

Збірна Італії з футболу зіграла внічию з рахунком 1:1 проти Північної Македонії у матчі відбору Євро-2024.

Команди перебувають у групі С, де також грають збірні України та Англії.

Поєдинок став дебютним для нового головного тренера Італії Лучано Спаллетті.

Першими відкрили рахунок італійці. На 47 хв Чіро Іммобіле виявився найспритнішим на добиванні після удару Ніколо Барелли.

Італійці втратили перемогу за дев'ять хвилин до завершення матчу.

Прямим ударом зі штрафного відзначився Еніс Барді.

Італія проводила третій поєдинок у кваліфікації на турнір. Після двох ігор у березні ‒ поразки від Англії та перемоги над Мальтою ‒ італійці пропускали червневі зустрічі через залученість у Лізі націй, пише "Суспільне".

У турнірній таблиці Італія повернула відставання у три очки від збірної України. У доробку італійців 4 очки. Стільки ж має і Північна Македонія, у якої гра в запасі.

Група С. Турнірна таблиця

Англія ‒ 13 очок (5 матчів), 16:2 (різниця голів)

Україна ‒ 7 (4), 5:5

Італія ‒ 4 (3), 4:3

Північна Македонія ‒ 4 (4), 5:12

Мальта ‒ 0 (4), 1:9

Вчора збірна України зіграла внічию 1:1 зі збірною Англії. Матч відбувся на стадіоні у польському Вроцлаві.

Україна відкрила рахунок на 22-й хвилині матчу голом Олександра Зінченка. Однак під кінець першого тайму Кайл Вокер з передачі Гарі Кейна зрівняв рахунок.

Перед цим збірна України провела три матчі у кваліфікації Євро-2024. Програли Англії (0:2), перемогли Північну Македонію (3:2) та обіграли Мальту (1:0).

Зараз ви читаєте новину «Як зіграли суперники України у відборі на Євро-2024». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua