середа, 23 січня 2013 08:48

Клуб четвертого дивізіону вийшов у фінал Кубка англійської ліги
6

"Астон Вілла" у Бірмінгемі обіграла "Бредфорд Сіті" у півфінальному матчі Кубка англійської ліги. Зустріч закінчилася з рахунком 2:1, проте це не дозволило клубу продовжити боротьбу за трофей, повідомляє "Спорт-РБК".

Бельгійський нападник Крістіан Бентеке відкрив рахунок на 24-й хвилині, а його колега з Австрії Андреас Вайманн забив другий м'яч за хвилину до фінального свистка. Рахунок 2:0 дозволяв команді вийти у фінал, однак пропущений у середині зустрічі м'яч позбавив команду цієї можливості. Його автором став Джеймс Хансон.

Нагадаємо, у першій грі "Бредфорд" переміг з рахунком 3:1, що в підсумку дозволило команді вийти у фінал змагання.

Варто також згадати, що "Бредфорд" виступає у Другій лізі Англії - 4-й за силою лізі країни.

Другим фіналістом Кубка ліги стане переможець протистояння "Челсі" - "Суонсі". Матч відбудеться 23 січня. У першій грі "Суонсі" несподівано переміг "аристократів" на їх полі 2:0. Тепер же підопічним Рафаеля Бенітеса потрібно забивати як мінімум не менше.

Кубок англійської ліги

1/2 фіналу

матчі-відповіді

Астон Вілла - Бредфорд 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 24 Бентеке, 1:1 - 55 Хансон, 2:1 - 89 Вайманн.

Суонсі - Челсі

23 січня, 21.45

Зараз ви читаєте новину «Клуб четвертого дивізіону вийшов у фінал Кубка англійської ліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua