четвер, 20 грудня 2012 10:14

"Челсі" розгромив "Лідс Юнайтед" і вийшов у півфінал Кубка ліги

Лондонський "Челсі" вийшов у півфінал Кубка англійської ліги. Про це повідомляє офіційний сайт команди.

У чвертьфіналі лондонський клуб зустрічався з представником Чемпіоншипа (друга за значимістю ліга) клубом "Лідс Юнайтед". Ця гра пройшла в ніч на 20 грудня в Лідсі і завершилася перемогою "Челсі" з рахунком 5:1.

У першому таймі був забитий один гол. На 37-й хвилині нападник "Лідса" Лусіано Беккі відправив м'яч у ворота суперника.

У другому таймі забивали лише гравці "Челсі". На 47-й хвилині відзначився півзахисник Хуан Мата, на 65-й хвилині захисник Браніслав Іванович вивів лондонців уперед. На 66-й хвилині гол у ворота "Лідса" забив півзахисник Віктор Мозес, через 15 хвилин відзначився хавбек Оскар. Остаточний рахунок у матчі встановив форвард Фернандо Торрес, який відзначився на 83-й хвилині.

За вихід у фінал Кубка англійської ліги "Челсі" зіграє з клубом "Суонсі". Другу півфінальну пару склали "Астон Вілла" і представник четвертого англійського дивізіону "Бредфорд".

Зараз ви читаєте новину «"Челсі" розгромив "Лідс Юнайтед" і вийшов у півфінал Кубка ліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua