субота, 10 жовтня 2009 11:05

Київський "Сокіл" впевнено обіграв ХК "Брест"

Київський "Сокіл" вдома обіграв аутсайдера Екстраліги Білорусі ХК "Брест" з рахунком 5:2

Першу шайбу забили гості: Юрій Булгаков втілив у гол передачу Павла Толстика. Правда, за чотири з половиною хвилини кияни зрівняли результат: крапку в комбінації за участю Романа Сальникова та Андрія Срюбко поставив російський легіонер "Сокола" Роман Малов.

Другу третину матчу господарі провели потужніше. Свідченням тому - три голи протягом п"яти хвилин. При цьому всі взяття воріт організувала трійка у складі Сергія Варламова, Дмитра Цируля та Дмитра Німенко.

А в заключній 20-хвилинці команди знову обмінялися закинутими шайбами. Спочатку Кирило Петкевич реалізував більшість, а наприкінці матчу майстер Дмитро Цируль в черговий раз продемонстрував своє вміння виконувати штрафні кидки. Цього разу форвард "Сокола" реалізував буліт, "привезений" Віталієм Клименковим.

"Сокіл" - "Брест" - 5:2 (1:1, 3:0, 1:1)

0:1 - Булгаков (Толстик), 8:14.
1:1 - Малов (Срюбко, Сальников), 12:50.
2:1 - Цируль (Німенко, Варламов), 33:36 - більш. 5х4.
3:1 - Варламов (Німенко, Цируль), 36:06.
4:1 - Цируль (Німенко, Варламов), 38:44.
4:2 - Кирило Петкевич (Кулевічюс), 42:16 - більш. 5х4.
5:2 - Цируль, 58:59 - булліт.