пʼятниця, 02 квітня 2010 09:37

Хокейний чемпіон Білорусі визначиться у сьомому матчі фінальної серії

У шостому матчі фінальної серії білоруської хокейної Екстраліги солігорський "Шахтар" переміг "Юність" - 3:2 і зрівняв рахунок у серії - 3:3.

Нагадаємо, що якщо перші поєдинки цих команд проходили в напруженій боротьбі і різниця в рахунку визначалася однією шайбою, а переможець гри часто ставав відомим тільки завдяки овертайму, то п"ятий поєдинок в Мінську став винятком: "Юність" розгромила суперника - 7:1.

Тому було особливо цікаво подивитися, що покажуть гравці "Шахтаря" в рідних стінах у шостому матчі серії.

І тут знову була гра дійсно рівних суперників, кожен з яких може розраховувати на "золото" чемпіонату: 1:0, 0:0 і 2:2 по періодах.

Таким чином вже в наступному матчі, який пройде в суботу 3 квітня в Мінську ми нарешті дізнаємося ім"я переможця Екстраліги, адже фінальна серія триває до 4 перемог однієї з команд.

Хокей.

Екстраліга.

Фінальна серія

"Шахтар" - "Юність" - 3:2 (0:0, 1:0, 2:2)

Рахунок у серії - 3:3

За матеріалами Турнір

Зараз ви читаєте новину «Хокейний чемпіон Білорусі визначиться у сьомому матчі фінальної серії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua