неділя, 19 серпня 2012 17:48

"Челсі" стартував з перемоги у новому сезоні

Лондонський "Челсі" на виїзді добився впевненої перемоги над "Віганом" у першому турі чемпіонату Англії з футболу, повідомляє "Р-Спорт".

Матч, який в неділю відбувся у Вігані, завершився з рахунком 2:0 на користь підопічних Роберто Ді Маттео.

"Сині" провели обидва м'ячі на початку першого тайму: на 2-й хвилині відзначився серб Браніслав Іванович, а через п'ять хвилин Френк Лемпард реалізував пенальті.

У наступному турі "Челсі" 25 серпня прийме "Ньюкасл". "Віган" в той же день в гостях зустрінеться з "Саутгемптоном".

Віган - Челсі 0:2 (0:2, 0:0)

Голи: 0:1 - 2 Іванович, 0:2 - 7, пенальті Лемпард.

Віган: Аль-Хабсі, Бойс, Колдуелл, Раміс, Фігероа, Алькарас, Мозес, Дж. Маккарті, Макартур (Уотсон, 80), Мелоуні (Й. Гомес, 49), Ді Санто (Коне, 67).

Челсі: Чех, Івановіч, Давид Луїз, Террі, Е. Коул, Е. Азар (Оскар, 64), Лемпард, Мата (Мейрелеш, 82), Обі Мікел, Бертран, Торрес.

Попередження: Колдуелл (11), Давид Луіз (35), Макартур (57), Лемпард (81).

Зараз ви читаєте новину «"Челсі" стартував з перемоги у новому сезоні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua